Mapa strony Dodaj do ulubionych
Kilka słów o nas i o naszej działalności

Działamy na rynku już od 2003 roku. Za nami ponad 10 lat gromadzenia wiedzy o współczesnych laboratoriach i oczekiwaniach klientów. Wyposażyliśmy setki różnego rodzaju placówek na terenie całej Polski.
Jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem sprzętu marki PHCbi (dawniej znana jako Panasonic i SANYO), która już od kilku dekad należy do ścisłej światowej czołówki w dziedzinie projektowania i produkcji wysokiej jakości urządzeń aparatury biomedycznej.
Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, wytwarzane przez renomowanych producentów posiadających odpowiednie zaplecze technologiczne i doświadczenie w branży.
Dokładamy wszelkich starań aby sprzedawane przez nas urządzenia gwarantowały użytkownikom odpowiedni poziom precyzji, wygody obsługi oraz najwyższy poziom niezawodności, która w pracy laboratoryjnej jest czynnikiem najwyższej wagi.
Zapraszamy do odbycia rozmowy z jednym z naszych przedstawicieli regionalnych. Pomożemy dobrać sprzęt dopasowany do Państwa potrzeb i udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

SANLAB sp. j. | ul. Marconich 11/1 | 02-954 Warszawa - Biuro czynne w godzinach 8:30-16:30     Tel. (22) 746 32 24