muscle
Mamy doświadczenie

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku, opierając ją na wyłącznym przedstawicielstwie renomowanej, japońskiej marki SANYO (obecnie znanej pod nazwą PHCbi). W kolejnych latach pracowaliśmy nad rozszerzeniem portfolio, uzupełniając je o innych wartościowych dostawców oraz nowe grupy asortymentowe i usługi. Wysiłki te zaowocowały licznymi, pomyślnymi realizacjami, wykonanymi dla firm farmaceutycznych, uczelni, szpitali czy instytutów badawczych. Zaopatrzyliśmy setki placówek sektora publicznego i prywatnego ulokowanych na terenie całego kraju. Świętowaliśmy wiele sukcesów, stawiliśmy też czoła kryzysom. Wszystko po to, by stać się sprawnym, rzetelnym i chętnie wybieranym dostawcą wyposażenia dla nowoczesnych laboratoriów.

gear
Serwisujemy kompleksowo

Zapewniamy pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną, świadczoną przez własny wykwalifikowany personel oraz sprawdzonych, solidnych podwykonawców. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem narzędziowym. Wykonujemy instalacje, naprawy, przeglądy techniczne i pomiary w dowolnym zakresie – od podstawowej kontroli parametrów po rozbudowane procedury kwalifikacyjne IQ-OQ-PQ. Obsługujemy instytucje zainteresowane długoterminowymi kontraktami serwisowymi. Zajmujemy się nie tylko zleceniami dotyczącymi urządzeń z naszego portfolio, ale również aparaturą nabytą z innych źródeł.

helping
Wspieramy na każdym etapie

Preferujemy sprzedaż poprzez doradztwo. Nie zmierzamy do pozyskania zamówienia za wszelką cenę, lecz koncentrujemy na budowaniu długotrwałych relacji. Udostępniamy elastyczne rozwiązania finansowe jak np. możliwość wydzierżawienia sprzętu. Każdą dostawę realizujemy z najwyższą starannością, mając na uwadze wszystkie niezbędne w danym przypadku czynności, jak: wniesienie do pomieszczenia docelowego, dokładne przeszkolenie personelu czy przygotowanie odpowiedniej dokumentacji. Dokładamy starań, by wspólny sukces był realnym osiągnięciem, a nie jedynie pustym frazesem.

degree
Rozwijamy się i uczymy

Nie ustajemy w dążeniach do zgromadzenia jak najlepszej wiedzy związanej zarówno z oferowanymi produktami, jak też z rozmaitymi aspektami wieloetapowych procesów zakupowych, z jakimi mają do czynienia nasi klienci. Skrupulatne analizy zagadnień technicznych z pewnością nie należą do najprzyjemniejszą czynności na świecie. Mimo to regularnie przyswajamy dostępne informacje i szkolimy w najnowszych technologiach, aby udzielać wyczerpujących, fachowych wyjaśnień. Stale poszerzamy również swoje kompetencje w obszarze aktualnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności procedur stosowanych w zamówieniach publicznych.

step
Pokonujemy przeszkody

Problemy to nieodłączni towarzysze każdego biznesu. Szczególnie tak skomplikowanego i pełnego wyzwań jak ten, w który jesteśmy zaangażowani. Opóźnienie w dostawie? Uszkodzenia transportowe? Niespodziewana awaria? Nie dajemy gwarancji, że zawsze wszystko pójdzie jak z płatka. Nie chowamy jednak głowy w piasek i zawsze szukamy optymalnego wyjścia z każdej trudnej sytuacji, nawet jeśli musimy wykazać się przy nim dodatkowym nakładem pracy czy środków.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.