Pipety i dozowniki

Znaleziono 10 produktów
Nowość
Mikropipety nastawne Nichipet Air
Pipety i dozowniki
Mikropipety nastawne
Nichipet Air

Najnowszy, flagowy model Nichiryo. Ultralekka konstrukcja, zapewniająca niespotykaną wygodę nawet przy najdłuższych pracach. 8 modeli pokrywających zakres dawek od 0,1 do 10000 µl.

Dodaj do zapytania
Mikropipety nastawne Nichipet Premium LT
Pipety i dozowniki
Mikropipety nastawne
Nichipet Premium LT

Trwałość i wytrzymałość linii Premium wzbogacone o dodatkową technologię redukcji oporu przycisku pipetowania. 8 modeli pokrywających zakres dawek od 0,1 do 1000 µl.

Dodaj do zapytania
Mikropipety nastawne Nichipet EX Plus II
Pipety i dozowniki
Mikropipety nastawne
Nichipet EX Plus II

Specjalistyczna pipeta dedykowana do pracy z substancjami agresywnymi. Bezpieczne dozowanie rozpuszczalników organicznych, kwasów i zasad. 8 modeli pokrywających zakres dawek od 0,1 do 10000 µl.

Dodaj do zapytania
Mikropipety nastawne Nichipet EX II
Pipety i dozowniki
Mikropipety nastawne
Nichipet EX II

Wysoka funkcjonalność i atrakcyjny stosunek wartości użytkowej do ceny zakupu. Dostosowana do wszystkich rutynowych aplikacji. 8 modeli pokrywających zakres dawek od 0,1 do 10000 µl.

Dodaj do zapytania
Dozownik strzykawkowy MODEL 8100
Pipety i dozowniki
Dozownik strzykawkowy
MODEL 8100

Sprawne dozowanie wielu dawek z jednego napełnienia. Klasyczne mocowanie strzykawki zapewnia mocne połączenie z korpusem. 7 typów strzykawek pokrywających zakres dawek od 1 µl do 5 ml.

Dodaj do zapytania
Dozownik strzykawkowy Nichimate Stepper
Pipety i dozowniki
Dozownik strzykawkowy
Nichimate Stepper

Sprawne dozowanie wielu dawek z jednego napełnienia. Możliwość korzystania ze strzykawek do dozownika Eppendorf 4780. 8 typów strzykawek pokrywających zakres dawek od 1 µl do 5 ml.

Dodaj do zapytania
Pipetor elektryczny Pipette Mate NEO
Pipety i dozowniki
Pipetor elektryczny
Pipette Mate NEO

Automatyczne dozowanie z pipet miarowych 1 do 100 ml.
Zasilanie sieciowe i bateryjne, regulacja prędkości.

Dodaj do zapytania
Dozownik butelkowy Accupenser JR.
Pipety i dozowniki
Dozownik butelkowy
Accupenser JR.

Elementy precyzyjne z materiałów o podwyższonej odporności chemicznej. Składana kolumna ze skalą. Możliwość dolewania cieczy bez rozkręcania dozownika. Butelka w zestawie.

Dodaj do zapytania
Dozownik butelkowy DISPET
Pipety i dozowniki
Dozownik butelkowy
DISPET

Niska waga i kompaktowa, prosta konstrukcja. Znakomity stosunek jakości i wytrzymałości do ceny. Butelka w zestawie.

Dodaj do zapytania
Dozownik butelkowy DISPET EX II
Pipety i dozowniki
Dozownik butelkowy
DISPET EX II

Zaawansowany dozownik do szerokiego zakresu zastosowań. Elementy precyzyjne wykonane z wysokiej jakości materiałów (szkło borokrzemowe, polimery fluorowęglowe, ceramika, platynoiryd). Zawór powrotny.

Dodaj do zapytania

Dozowniki butelkowe i pipety automatyczne

Pipety oraz dozowniki to nieodzowne instrumentarium laboratoryjne. Służą one do precyzyjnego i dokładnego odmierzania substancji, co jest kluczowe zarówno w medycynie, biologii, jak i chemii. Procesy laboratoryjne, badania naukowe, praca w placówkach badawczych, a także zakładach produkcyjnych to tylko część obszarów, w których pipety i dozowniki są niezastąpione. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy spełniające najwyższe standardy jakości akcesoria do precyzyjnej pracy z substancjami i płynami w procesach laboratoryjnych. Sprawdź wszystkie propozycje producenta NICHIRYO już dziś!

Pipeta automatyczna 5 ml — zastosowanie

Pipety automatyczne to zaawansowane narzędzia służące do transferu różnych cieczy, które umożliwiają naukowcom, technikom czy badaczom wykonywanie precyzyjnych pomiarów objętości płynów. Jako że mają regulowaną objętość dozowania można je z łatwością dostosować do konkretnych wymagań pomiarowych i dozować nawet mikroskopijne ilości. Pipeta automatyczna 1000 µl lub też 5 ml to zgoła inne narzędzia, które mogą być wykorzystywane w rozmaitych eksperymentach i analizach laboratoryjnych. Są one nieodzowne w wielu dziedzinach nauki — biologii, medycynie, chemii, farmacji czy biotechnologii, służąc do pipetowania próbek, przygotowywania roztworów, a także wykonywania analiz. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Wysokiej jakości dozownik butelkowy — wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć

Znajdujące się w naszym asortymencie dozowniki butelkowe to praktyczne narzędzia dedykowane do precyzyjnego odmierzania płynów z butelek. Są one wyposażone w specjalne nakładki lub nasadki, które zapewniają pełną kontrolę nad dozowaniem cieczy. Jakie są ich zalety? Po pierwsze umożliwiają wygodne i higieniczne odmierzanie płynów bez konieczności bezpośredniego kontakt z butelką, co jest istotne zwłaszcza w przypadku specyficznych substancji. Ponadto, jako że pozwalają na precyzyjne i powtarzalne dozowanie płynów, są kluczowe w prowadzeniu badań laboratoryjnych zarówno w przemyśle farmaceutycznych, spożywczym, kosmetycznych, jak i chemicznym.

Akcesoria do precyzyjnego dozowania cieczy, czyli instrumentarium marki NICHIRYO

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby Klientów prezentujemy wykonane z dbałością o najmniejsze detale dozowniki butelkowe oraz pipety automatyczne dedykowane do specjalistycznych zastosowań. Umożliwiają one w pełni precyzyjne i kontrolowane dozowanie substancji, dzięki czemu z pewnością okażą się niezastąpione w wielu dziedzinach pracy — od laboratoriów po przemysłowe linie produkcyjne. Zapraszamy do zakupów!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.