Suszarki

Znaleziono 1 produkt

Niezawodne suszarnie próżniowe

W sklepie proponujemy bogaty wybór sprzętu niezbędnego w każdym laboratorium, pracowni na uczelni, szpitalu czy instytucie badawczym. Wśród solidnych maszyn nie mogło zabraknąć suszarni próżniowej firmy Lab Companion z szerokim zakresem kontroli środowiska wewnątrz szczelnie zamykanej komory. Opcja ustawienia temperatury od 15 do nawet 250 stopni Celsjusza powyżej warunków panujących w otoczeniu pozwala dostosowywać pracę urządzenia do specyfiki oraz wymagań rozmaitych materiałów, zapewniając najlepsze rezultaty obróbki. Maszyna w sklepie dostępna jest w dwóch wariantach – model OV4-30 o pojemności 28 litrów z dwiema lub trzema półkami, a także OV4-65 o ładowności 65 litrów z możliwością montażu nawet czterech poziomych płyt. Zachęcamy do poznania szczegółowych parametrów oferowanych suszarni próżniowych!

Specjalistyczna suszarka próżniowa – laboratoryjna

Maszyny laboratoryjne, jakimi są suszarki próżniowe, działają na zasadzie obniżania ciśnienia wewnątrz komory, co powoduje wydajniejsze odparowywanie wilgoci z produktów. Dzięki maksymalnej ładowności półek wynoszącej aż 20 kg umożliwiają jednoczesne suszenie większych ilości materiałów bez zachodzenia zjawiska skraplania. W zależności od wybranego modelu zaawansowana technologia nagrzewania pozwala urządzeniu osiągnąć temperaturę 100 stopni Celsjusza w zaledwie 70 lub 90 min. Skraca to czas realizacji całego procesu, a także przyczynia się do szybszego przejścia do kolejnych etapów pracy. Złóż zamówienie, zaopatrz się w laboratoryjną suszarkę próżniową i wykorzystaj zaoszczędzone godziny na rozwój!

Kiedy niezbędna jest laboratoryjna suszarka próżniowa?

W asortymencie znajdziesz suszarnie próżniowe zaprojektowane z myślą o efektywnym przeprowadzaniu procesów hartowania albo odwadniania danych surowców naturalnych, substancji chemicznych, w tym również łatwopalnych, czy produktów spożywczych. Korzystając z niej, możliwe jest dokładne, łagodne, ale też sprawne suszenie przedmiotów wrażliwych na utlenianie, takich jak próbki, komponenty elektroniczne lub szkło laboratoryjne. W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniej suszarki próżniowej służymy doradztwem, dlatego zapraszamy do kontaktu!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.