

Pojemność: 507 litrów
Temperatura: +2°C do +8°C
| Model | LER60S |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +8°C |
| Pojemność komory | 507 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 750 x 772 x 1960 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 624 x 539 x 1508 mm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Liczba półek | 5 szt. |
| Konstrukcja półek | Druciane |
| Wymiary półki (S x G) | 600 x 500 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / pełne, bez okna |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 108 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz LED + przyciski dotykowe |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
