
Pojemność: 737 litrów
Temperatura: +2°C do +8°C
| Model | LTR80GD |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +8°C |
| Pojemność komory | 737 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 797 x 985 x 1955 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 645 x 823 x 1388 mm |
| Materiał obudowy | Powlekana stal galwanizowana |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Liczba półek | 7 szt. |
| Konstrukcja półek | Płaskie, perforowane, możliwość wysuwania |
| Wymiary półki (S x G) | 595 x 745 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / okno witrynowe |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 178 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz LED + przyciski dotykowe |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
