
Pojemność: 413 litrów
Temperatura: +2°C do +8°C
| Model | PTR40IG |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +8°C |
| Pojemność komory | 413 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 670 x 683 x 1963 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 568 x 504 x 1338 mm |
| Materiał obudowy | Powlekana stal galwanizowana |
| Materiał wnętrza | Powlekana stal galwanizowana |
| Liczba półek | 7 szt. |
| Konstrukcja półek | Szuflady na rolkach |
| Wymiary szuflady (S x G) | 500 x 443 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / okno witrynowe |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 153 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz dotykowy LCD |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
| Port USB | TAK |
