
Pojemność: 719 litrów
Temperatura: +2°C do +8°C
| Model | PTR80IS |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +8°C |
| Pojemność komory | 719 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 797 x 1000 x 1955 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 645 x 803 x 1388 mm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Liczba półek | 7 szt. |
| Konstrukcja półek | Szuflady na rolkach |
| Wymiary szuflady (S x G) | 564 x 750 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / pełne, bez okna |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 172 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz dotykowy LCD |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
| Port USB | TAK |
