
Pojemność: 180 litrów
Temperatura: +1°C do +15°C
Wykonanie przeciwwybuchowe (certyfikat ATEX)
| Model | LXexv 1800 MediLine |
|---|---|
| Pojemność brutto / netto | 180 / 160 l |
| Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W) | 600 / 600 / 860 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W) | 513 / 441 / 702 |
| Zużycie energii w ciągu 365 dni 1) | 328 kWh |
| Temperatura otoczenia | +10°C do +30°C |
| Czynnik chłodniczy | R 600a |
| Poziom szumu | 47 dB(A) |
| Napięcie / moc znamionowa | 220 – 240V~ / 1,0 A |
| Układ chłodzenia | Dynamiczny |
| Metoda odszraniania | Odszranianie automatyczne |
| Zakres temperatury | +1°C do +15°C |
| Gradient 2) / max. Fluktuacja 3) | 10,2°C / 7,4°C |
| Materiał obudowy / kolor | Stal / biały |
| Materiał drzwi | Stal |
| Materiał wnętrza | Tworzywo sztuczne w kolorze białym |
| Rodzaj sterowania | Pokrętło regulacyjne z cyfrowym termometrem |
| Alarm braku zasilania | – |
| Rodzaj alarmu | – |
| Styk dodatkowy | – |
| Rodzaj podłączenia do sieci | – |
| Sposób łączenia z siecią | – |
| Złącze | – |
| Regulowane półki | 3 |
| Materiał półek | Szkło |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG) | 513 / 412 |
| Maksymalne obciążenie półek | 40 kg |
| Szuflady | – |
| Ilość koszy | – |
| Wysokość szuflady w mm | – |
| Uchwyt | Ergonomiczny uchwyt drążkowy |
| Rodzaj zamka | Mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi | Prawe przestawne |
| Waga brutto / netto | 41 / 38 kg |
- Zużycie energii mierzone w temperaturze otoczenia +25˚C i ustawieniu temperatury na +5˚C dla chłodziarek i -20˚C dla zamrażarek.
- Gradient temperatury zgodnie z normą EN 60068-3: różnica pomiędzy najwyższymi i najniższymi pomiarami średnimi, powiększona o ich rozszerzoną niestabilność w czasie pomiaru.
- Max. fluktuacja zgodnie z normą EN 60068-3: największa wartość fluktuacji określona w czasie trwania pomiarów.
