
Pojemność: 558 litrów
Temperatura: +3°C do +16°C
| Model | SRFvh 5501 Perfection |
|---|---|
| Pojemność brutto / netto | 558 / 441 l |
| Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W) | 747 / 769 / 1793 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W) | 606 / 536 / 1460 |
| Zużycie energii w ciągu 365 dni 1) | 171 kWh |
| Temperatura otoczenia | +10°C do +35°C |
| Oddawanie ciepła | 246 kJ/h |
| Czynnik chłodniczy | R 600a |
| Poziom szumu | 49 dB(A) |
| Napięcie / moc znamionowa | 220 – 240V~ / 2,0 A |
| Układ chłodzenia / Metoda odszraniania | Dynamiczny / odszranianie automatyczne |
| Zakres temperatury | +3°C do +16°C |
| Gradient 2) / max. Fluktuacja 3) | 2,2°C / 1,7°C |
| Materiał obudowy / kolor | Stal / biały |
| Materiał drzwi | Drzwi pełne |
| Materiał wnętrza | Tworzywo sztuczne w kolorze białym |
| Rodzaj sterowania | Wyświetlacz kolorowy 2,4”, Touch & Swipe |
| Alarm braku zasilania | Bezpośrednio po awarii zasilania do min. 12 godz. |
| Rodzaj alarmu | Optyczny i dźwiękowy |
| Styk dodatkowy | Tak |
| Rodzaj podłączenia do sieci / Sposób łączenia z siecią | SmartModule / Zintegrowane, wyjmowane |
| Złącze | WLAN/LAN |
| Rejestrator | Zintegrowany, złącze USB |
| Oświetlenie wewnętrzne | Słupek świetlny LED z lewej strony |
| Regulowane półki | 5 |
| Materiał półek | Ruszty z powłoką z tworzywa sztucznego |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG) | 606 / 536 |
| Maksymalne obciążenie półek / urządzenie | 60 kg / 300 kg |
| Rolki | Rolki samonastawne z hamulcem z przodu, rolki z tyłu |
| Uchwyt | Antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym |
| Przepust czujnika | 1 x Ø 10 mm |
| DIN 13277 | Tak |
| Rodzaj zamka | Mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi | Prawe przestawne |
| Waga brutto / netto | 94 / 80 kg |
- Zużycie energii mierzone w temperaturze otoczenia +25˚C i ustawieniu temperatury na +5˚C dla chłodziarek i -20˚C dla zamrażarek.
- Gradient temperatury zgodnie z normą EN 60068-3: różnica pomiędzy najwyższymi i najniższymi pomiarami średnimi, powiększona o ich rozszerzoną niestabilność w czasie pomiaru.
- Max. fluktuacja zgodnie z normą EN 60068-3: największa wartość fluktuacji określona w czasie trwania pomiarów.
