

Pojemność: 345 litrów
Temperatura: +2°C do +14°C
| Model | MPR-S300H-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 800 x 500 x 1820 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 720 x 360 x 1425 mm |
| Pojemność komory | 345 litrów |
| Waga netto | 105 kg |
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +14°C |
| Wyświetlacz | OLED |
| System chłodzenia | Wymuszony obieg powietrza |
| Kompresory | Inwerterowe |
| Czynniki chłodnicze | Naturalne, węglowodorowe HC |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Stal malowana |
| Drzwi zewnętrzne | 2 szt. / przesuwne / okna witrynowe z podwójną szybą |
| Zamek na klucz | TAK |
| Półki | 6 szt. / druciane, stal powlekana |
| Wymiary półki (S x G) | 695 x 283 mm |
| Ładowność półki | 20 kg |
| Port kablowy | 1 szt. / Ø30 mm |
| Kółka transportowe | 4 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Oświetlenie wewnętrzne | LED |
| Alarmy główne | Zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury, otwarcia drzwi |
| Rejestracja parametrów | TAK, podgląd na wyświetlaczu oraz możliwość wyeksportowania danych na pamięć USB |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 38 dB |
Akcesoria opcjonalne
| MPR-48B2-PW | Zasilany bateryjnie, wizualny i dźwiękowy alarm zaniku napięcia |
|---|
