
Ruch orbitalny
Prędkość: 50-300 rpm
Amplituda: 13 mm
| Model | CMS-350 |
|---|---|
| Rodzaj ruchu | Orbitalny |
| Zakres kontroli prędkości | 50 do 300 rpm |
| Amplituda | 13 mm |
| Zakres czasomierza | 1 min - 99 h 59 min |
| Wymiary platformy (S x G) | 276 x 276 mm |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 249 x 325 x 109 mm |
| Waga | 8 kg |
