

Prędkość: do 3000 rpm
3 tryby działania z sygnalizacją wizualną
Czuły system detekcji nacisku na całej platformie do jednoczesnego wytrząsania kilku probówek
| Model | VM-96A |
|---|---|
| Rodzaj ruchu | Orbitalny (vortex) |
| Zakres kontroli prędkości | Do 3000 rpm |
| Tryby pracy | Na nacisk, ciągły z niską prędkością, ciągły z wysoką prędkością |
| Amplituda | 4 mm |
| Materiał platformy | Silikon |
| Materiał obudowy | Polipropylen |
| Silnik | Bezszczotkowy prądu stałego (BLDC) |
| Wymiary platformy (S x G) | 76 x 76 mm |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 154 x 210 x 84 mm |
| Waga | 3,0 kg |
| Stopień ochrony (DIN EN 60529) | IP 42 |
