

Pojemność: 591 litrów
Temperatura: -10°C do -25°C
| Model | LEF60S |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | -10°C do -25°C |
| Pojemność komory | 591 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 750 x 772 x 1966 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 624 x 589 x 1594 mm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Liczba półek | 6 szt. |
| Konstrukcja półek | Druciane |
| Wymiary półki (S x G) | 480 x 618 mm |
| Wyposażenie wnętrza | 13 szt. pojemników z tworzywa sztucznego |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / pełne, bez okna |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 125 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz LED + przyciski dotykowe |
| Obieg powietrza | Naturalny |
