

Pojemność: 1165 litrów
Temperatura: -10°C do -25°C
| Model | LTF130SD |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | -10°C do -25°C |
| Pojemność komory | 1165 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 1385 x 816 x 1955 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 1234 x 680 x 1388 mm |
| Materiał obudowy | Powlekana stal galwanizowana |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Liczba półek | 14 szt. |
| Konstrukcja półek | Płaskie, perforowane, możliwość wysuwania |
| Wymiary półki (S x G) | 483 x 598 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 2 szt. / pełne, bez okien |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 262 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz LED + przyciski dotykowe |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
