

Pojemność: 242 litry
Temperatura: -10°C do -25°C
| Model | LTF25SD |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | -10°C do -25°C |
| Pojemność komory | 242 litry |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 670 x 706 x 1538 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 520 x 468 x 913 mm |
| Materiał obudowy | Powlekana stal galwanizowana |
| Materiał wnętrza | Powlekana stal galwanizowana |
| Liczba półek | 4 szt. |
| Konstrukcja półek | Płaskie, perforowane, możliwość wysuwania |
| Wymiary półki (S x G) | 470 x 443 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / pełne, bez okna |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 118 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz LED + przyciski dotykowe |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
