

Pojemność: 719 litrów
Temperatura: -10°C do -25°C
| Model | LTF80SD |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | -10°C do -25°C |
| Pojemność komory | 719 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 797 x 981 x 1955 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 645 x 803 x 1388 mm |
| Materiał obudowy | Powlekana stal galwanizowana |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Liczba półek | 7 szt. |
| Konstrukcja półek | Płaskie, perforowane, możliwość wysuwania |
| Wymiary półki (S x G) | 595 x 745 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / pełne, bez okna |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 180 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz LED + przyciski dotykowe |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
