


Pojemność: 690 litrów
Temperatura: -20°C do -30°C
| Model | MDF-U731M-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 770 x 830 x 1955 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 650 x 700 x 1520 mm |
| Pojemność komory | 690 litrów |
| Waga netto | 152 kg |
| Zakres kontroli temperatury | -20°C do -30°C |
| Wyświetlacz | LED |
| System chłodzenia | Bezpośredni (naturalny obieg powietrza) |
| Odszranianie | Manualne |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Stal malowana |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. |
| Zamek na klucz | TAK |
| Półki | 4 szt. |
| Ładowność półki | 50 kg |
| Port kablowy | 1 szt. / Ø30 mm |
| Kółka transportowe | 4 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Alarmy główne | Zaniku napięcia, zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury, otwarcia drzwi |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 42 dB |
Akcesoria opcjonalne
| MDF-T07SC-PW | Zestaw 2 szt. pojemników wewnętrznych wykonanych z tworzywa sztucznego. Do wypełnienia zamrażarki wymagane 7 zestawów (łącznie 14 pojemników). |
| MDF-T07ST-PW | Zestaw 3 szt. dodatkowych półek. Zestaw wymagany jest w celu całkowitego wypełnienia zamrażarki pojemnikami MDF-T07SC-PW. |
