

Pojemność: 80 litrów
Temperatura sterylizacji: +105°C do +135°C
4 tryby pracy: sterylizacja narzędzi, sterylizacja płynów, sterylizacja z podgrzewaniem, rozpuszczanie z podgrzewaniem
| Model | MLS-830L-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 520 x 660 x 1161 mm |
| Wymiary komory (Ø x W) | 370 x 750 mm |
| Pojemność | 80 litrów |
| Waga | 125 kg |
| Zakres pomiaru ciśnienia | 0 - 0,4 MPa |
| Temperatura sterylizacji | +105°C do +135°C |
| Temperatura rozpuszczania | +60°C do +110°C |
| Temperatura utrzymania ciepła | +45°C do +110°C |
| Temperatura ogrzewania wstępnego | +45°C do +80°C |
| Zakres nastawy czasu | 1 min - 99 h 59 min |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 0,255 MPa |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz (jednofazowe) |
| Kontrola temperatury | Mikroprocesorowa PID |
| Materiał komory | Stal nierdzewna SUS304 |
| Liczba koszy na wsad | 3 szt. |
| Wymiary kosza (Ø x W) | 332 x 195,5 mm |
| Pojemnik na skropliny | Polietylenowy / 5 litrów |
| Zabezpieczenia | Elektromagnetyczna blokada pokrywy, ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa, czujnik poziomu wody w komorze, czujnik poprawnej pozycji pojemnika na skropliny, automatyczna diagnostyka usterek |
Akcesoria opcjonalne
| MLS-30SS-PE | Elastyczny czujnik temperatury sterylizowanego materiału |
| MLS-30PR-PE | Drukarka do archiwizacji przebiegu procesu |
| MLS-30PR-P-PE | Papier dedykowany do drukarki MLS-30PR-PE (op. 10 rolek) |
| MLS-30PR-C-PE | Zapasowy wkład drukujący do drukarki MLS-30PR-PE |
| MLSC30-PE | Wiadro perforowane (Ø) 333 x (W) 201 mm |
| MLS-PB30-PE | Wiadro pełne (Ø) 333 x (W) 201 mm |
