
Pojemność: 1202 litry
Temperatura: +2°C do +6°C
| Model | BBMD130G |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +6°C |
| Pojemność komory | 1202 litry |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 1385 x 834 x 1950 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 1233 x 702 x 1388 mm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Liczba półek | 12 szt. |
| Konstrukcja półek | Szuflady na rolkach z przezroczystym frontem |
| Wymiary szuflady (S x G) | 453 x 581 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 2 szt. / okna witrynowe |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 287 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz dotykowy LCD |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
| Port USB | TAK |
