
Pojemność: 413 litrów
Temperatura: +2°C do +6°C
| Model | BBMD40G |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +6°C |
| Pojemność komory | 413 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 670 x 683 x 1963 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 568 x 504 x 1338 mm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Liczba półek | 6 szt. |
| Konstrukcja półek | Szuflady na rolkach z przezroczystym frontem |
| Wymiary szuflady (S x G) | 497 x 439 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / okno witrynowe |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 156 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz dotykowy LCD |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
| Port USB | TAK |
