
Pojemność: 280 litrów
Temperatura: +4°C
Wersja wyposażenia PRO-ACTIVE. Panel sterowania z wyświetlaczem LED i przyciskami funkcyjnymi.
- Stały, proaktywny monitoring toku pracy urządzenia powiązany z alertami sygnalizującymi ewentualne odchylenia. Najdokładniejsza kontrola temperatury osiągana poprzez zastosowanie podwójnych czujników klasy PT-1000.
- Panel sterowania zabezpieczony fizycznym kluczem dostępu. Czytelny wyświetlacz typu LED oraz zestaw przycisków funkcyjnych. Pamięć minimalnej/maksymalnej temperatury. Port USB do archiwizacji danych.
- Drzwi zamykane na klucz, z uszczelką dociskaną magnetycznie oraz mechanizmem samoczynnego domykania.
- Obudowa zewnętrzna wykonana z blachy stalowej ocynkowanej (nierdzewnej), z białą, odporną na zarysowania powłoką proszkową. Kabel zasilający o długości ok. 2,8 metra.
- Wnętrze z wygładzonego aluminium z naniesioną bezbarwną powłoką ochronną.
- 4 aluminiowe szuflady umieszczone na teleskopowych prowadnicach. 3 szuflady z możliwością zmiany wysokości zawieszenia (punkty montażowe rozmieszczone co 15 mm).
- Izolacja termiczna podwyższonej grubości gwarantująca wysoką energooszczędność i uformowana z materiału przyjaznego dla środowiska.
- Możliwość zmiany położenia zawiasów w celu dostosowania kierunku otwarcia drzwi.
- Układ chłodzenia z wymuszonym obiegiem powietrza oraz automatycznym rozmrażaniem i odparowaniem kondensatu. Bezwibracyjny, hermetycznie uszczelniony, o niskim zużyciu energii i niskim poziomie hałasu, a także łatwy w serwisowaniu.
- Termostat zabezpieczający przed zamrożeniem przechowywanego materiału.
- Wizualne i akustyczne alarmy informujące o zaniku napięcia, odchyleniach temperatury oraz pozostawieniu otwartych drzwi.
- Wyrób medyczny z certyfikatem MDR 2017/745.
| Model | BL 300 PRO-ACTIVE |
|---|---|
| Pojemność | 280 litrów |
| Temperatura chłodzenia | +4°C |
| Zasilanie | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 95 W |
| Zużycie energii | 0,63 kWh / 24 h |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | +10°C do +38°C |
| Maksymalna emisja ciepła | 170 W |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 680 x 720 x 1315 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 550 x 510 x 1000 mm |
| Wymiary wewnętrzne użyteczne (S x G x W) | 550 x 460 x 900 mm |
| Wymiary przy drzwiach otwartych pod kątem 90° (S x G) | 670 x 1330 mm |
| Liczba szuflad | 4 szt. |
| Wymiary wewnętrzne szuflady (S x G) | 490 x 390 x 100 / 510 x 310 x 100 mm |
| Ładowność szuflady | 50 kg |
| Waga | 81 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz LED + przyciski |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
| Port USB | TAK |
| Alarmy główne | Zaniku napięcia, odchylenia temperatury, otwartych drzwi |
| Zamek drzwi | TAK, na klucz |
| Konstrukcja drzwi | Pełne |
