
Pojemność: 700 litrów
Temperatura: +4°C
Wersja wyposażenia ULTIMATE. Panel sterowania z dotykowym wyświetlaczem LCD. Elektroniczny zamek drzwi.
- Stały, proaktywny monitoring toku pracy urządzenia powiązany z alertami sygnalizującymi ewentualne odchylenia. Najdokładniejsza kontrola temperatury osiągana poprzez zastosowanie podwójnych czujników klasy PT-1000.
- Panel sterowania wyposażony w duży, kolorowy wyświetlacz LCD obsługiwany dotykowo.
- Elektroniczny zamek drzwi działający w oparciu o kody wprowadzane z klawiatury lub opcjonalnie karty RFID. Uszczelka dociskana magnetycznie oraz mechanizm samoczynnego domykania.
- Kompleksowy system archiwizacji parametrów pracy z możliwością odczytu na wyświetlaczu lub transferu na nośniki USB.
- Obudowa zewnętrzna wykonana z blachy stalowej ocynkowanej (nierdzewnej), z białą, odporną na zarysowania powłoką proszkową. Kabel zasilający o długości ok. 3 metrów.
- Kółka transportowe usprawniające przemieszczanie urządzenia.
- Wnętrze z wygładzonego aluminium z naniesioną bezbarwną powłoką ochronną.
- 5 aluminiowych szuflad umieszczonych na teleskopowych prowadnicach z możliwością zmiany wysokości zawieszenia (punkty montażowe rozmieszczone co 15 mm).
- Izolacja termiczna podwyższonej grubości gwarantująca wysoką energooszczędność i uformowana z materiału przyjaznego dla środowiska.
- Możliwość zmiany położenia zawiasów w celu dostosowania kierunku otwarcia drzwi.
- Układ chłodzenia z wymuszonym obiegiem powietrza oraz automatycznym rozmrażaniem i odparowaniem kondensatu. Bezwibracyjny, hermetycznie uszczelniony, o niskim zużyciu energii i niskim poziomie hałasu (tylko 40 dB), a także łatwy w serwisowaniu.
- Termostat zabezpieczający przed zamrożeniem przechowywanego materiału.
- Wizualne i akustyczne alarmy informujące o zaniku napięcia, odchyleniach temperatury oraz pozostawieniu otwartych drzwi.
- Wyrób medyczny z certyfikatem MDR 2017/745.
Urządzenia chłodnicze Kirsch z panelem sterowania ULTIMATE
| Model | BL 720 ULTIMATE |
|---|---|
| Pojemność | 700 litrów |
| Temperatura chłodzenia | +4°C |
| Zasilanie | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 250 W |
| Zużycie energii | 1,56 kWh / 24 h |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia | +10°C do +38°C |
| Maksymalna emisja ciepła | 554 W |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 770 x 980 x 1955 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 620 x 770 x 1400 mm |
| Wymiary wewnętrzne użyteczne (S x G x W) | 600 x 660 x 1270 mm |
| Wymiary przy drzwiach otwartych pod kątem 90° (S x G) | 770 x 1660 mm |
| Liczba szuflad | 5 szt. |
| Wymiary wewnętrzne szuflady (S x G) | 560 x 605 x 100 mm |
| Ładowność szuflady | 50 kg |
| Waga | 164 kg |
| Panel sterowania | Dotykowy wyświetlacz LCD |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
| Port USB | TAK |
| Alarmy główne | Zaniku napięcia, odchylenia temperatury, otwartych drzwi |
| Zamek drzwi | TAK, elektroniczny |
| Konstrukcja drzwi | Pełne |
