
Pojemność: 1202 litry
Temperatura: +2°C do +8°C
| Model | PTR130IG |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +8°C |
| Pojemność komory | 1202 litry |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 1385 x 834 x 1955 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 1234 x 702 x 1388 mm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Liczba półek | 14 szt. |
| Konstrukcja półek | Szuflady na rolkach |
| Wymiary szuflady (S x G) | 452 x 585 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 2 szt. / okna witrynowe |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 225 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz dotykowy LCD |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
| Port USB | TAK |
