
Pojemność: 313 litrów
Temperatura: +2°C do +8°C
| Model | PTR30IS |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +8°C |
| Pojemność komory | 313 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 595 x 621 x 1876 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 483 x 426 x 1521 mm |
| Materiał obudowy | Powlekana stal galwanizowana |
| Materiał wnętrza | Powlekana stal galwanizowana |
| Liczba półek | 7 szt. |
| Konstrukcja półek | Szuflady na rolkach |
| Wymiary szuflady (S x G) | 418 x 398 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / pełne, bez okna |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 121 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz dotykowy LCD |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
| Port USB | TAK |
