
Pojemność: 506 litrów
Temperatura: +2°C do +8°C
| Model | PTR65IS |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +8°C |
| Pojemność komory | 506 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 687 x 870 x 1955 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 534 x 633 x 1207 mm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Liczba półek | 7 szt. |
| Konstrukcja półek | Szuflady na rolkach |
| Wymiary szuflady (S x G) | 483 x 598 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / pełne, bez okna |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 153 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz dotykowy LCD |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
| Port USB | TAK |
