
Pojemność: 344 litry
Temperatura: +3°C do +16°C
Wykonanie przeciwwybuchowe (certyfikat ATEX)
| Model | SRFfg 3501 Performance |
|---|---|
| Pojemność brutto / netto | 344 / 261 l |
| Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W) | 597 / 654 / 1684 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W) | 460 / 537 / 1460 |
| Zużycie energii w ciągu 365 dni 1) | 406 kWh |
| Temperatura otoczenia | +10°C do +35°C |
| Oddawanie ciepła | 388 kJ/h |
| Czynnik chłodniczy | R 600a |
| Poziom szumu | 48 dB(A) |
| Napięcie / moc znamionowa | 220 – 240V~ / 2,0 A |
| Układ chłodzenia / Metoda odszraniania | Dynamiczny / odszranianie automatyczne |
| Zakres temperatury | +3°C do +16°C |
| Gradient 2) / max. Fluktuacja 3) | 3,6°C / 3,1°C |
| Materiał obudowy / kolor | Stal / biały |
| Materiał drzwi | Drzwi pełne |
| Materiał wnętrza | Tworzywo sztuczne w kolorze białym |
| Rodzaj sterowania | Wyświetlacz monochromatyczny z przyciskami dotykowymi |
| Alarm braku zasilania | Po przywróceniu zasilania |
| Rodzaj alarmu | Optyczny i dźwiękowy |
| Styk dodatkowy | Tak |
| Rodzaj podłączenia do sieci | SmartModule |
| Sposób łączenia z siecią | Możliwość doposażenia |
| Złącze | WLAN/LAN (opcjonalnie) |
| Regulowane półki | 4 |
| Materiał półek | Szkło |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG) | 460 / 537 |
| Maksymalne obciążenie półek / urządzenie | 40 kg / 180 kg |
| Uchwyt | Antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym |
| Przepust czujnika | 1 x Ø 10 mm |
| Zgodność z dyrektywą ATEX | Tak |
| Rodzaj zamka | Mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi | Prawe przestawne |
| Waga brutto / netto | 70 / 60 kg |
- Zużycie energii mierzone w temperaturze otoczenia +25˚C i ustawieniu temperatury na +5˚C dla chłodziarek i -20˚C dla zamrażarek.
- Gradient temperatury zgodnie z normą EN 60068-3: różnica pomiędzy najwyższymi i najniższymi pomiarami średnimi, powiększona o ich rozszerzoną niestabilność w czasie pomiaru.
- Max. fluktuacja zgodnie z normą EN 60068-3: największa wartość fluktuacji określona w czasie trwania pomiarów.
