


Pojemność: 400 litrów
Zakres temperatur: +4ºC do +14ºC
| Model | LPR-400-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 610 x 716 x 1886 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 516 x 550 x 1467 mm |
| Pojemność komory | 400 litrów |
| Waga netto | 81 kg |
| Zakres kontroli temperatury | +4°C do +14°C |
| Wyświetlacz | LED |
| System chłodzenia | Wymuszony obieg powietrza |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Tworzywo sztuczne ABS |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / okno witrynowe z podwójną szybą |
| Zamek na klucz | TAK |
| Półki | 5 szt. / druciane, powlekane polietylenem |
| Wymiary półki (S x G) | 500 x 465 mm |
| Ładowność półki | 30 kg |
| Port kablowy | 1 szt. / Ø30 mm |
| Kółka transportowe | 4 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Alarmy główne | Zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 48 dB |
