
Pojemność: 1033 litry
Temperatura: +2°C do +14°C
| Model | MPR-1014-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 1800 x 600 x 1790 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 1700 x 465 x 1300 mm |
| Pojemność komory | 1033 litry |
| Waga netto | 246 kg |
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +14°C |
| Wyświetlacz | LED |
| System chłodzenia | Wymuszony obieg powietrza |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Drzwi zewnętrzne | 2 szt. / przesuwne / okna witrynowe z podwójną szybą |
| Zamek na klucz | TAK |
| Półki | 10 szt. / druciane, powlekane polietylenem |
| Ładowność półki | 50 kg |
| Port kablowy | 1 szt. / Ø30 mm |
| Kółka transportowe | 4 szt. + 3 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Oświetlenie wewnętrzne | Fluorescencyjne |
| Alarmy główne | Zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury, otwarcia drzwi |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 42 dB |
Akcesoria opcjonalne
| MPR-48B1-PW | Zasilany bateryjnie, wizualny i dźwiękowy alarm zaniku napięcia |
