


Pojemność: 671 litrów
Temperatura: +2°C do +23°C
| Model | MPR-722R-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 770 x 830 x 1955 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 650 x 710 x 1500 mm |
| Pojemność komory | 671 litrów |
| Waga netto | 193 kg |
| Zakres kontroli temperatury | +2°C do +23°C |
| Wyświetlacz | LED |
| System chłodzenia | Wymuszony obieg powietrza |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Stal malowana |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / okno z podwójną szybą |
| Zamek na klucz | TAK |
| Szuflady | 5 szt. / stal powlekana |
| Ładowność półki | 40 kg |
| Port kablowy | 3 szt. / Ø30 mm |
| Kółka transportowe | 4 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Oświetlenie wewnętrzne | TAK |
| Alarmy główne | Zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury, otwarcia drzwi |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 48 dB |
Akcesoria opcjonalne
| MPR-48B1-PW | Zasilany bateryjnie, wizualny i dźwiękowy alarm zaniku napięcia |
|---|
