
Pojemność: 267 / 110 litrów
Temperatura: +3°C do +16°C / -9°C do -30°C
Wykonanie przeciwwybuchowe (certyfikat ATEX)
| Model | SCFfg 4002 Performance |
|---|---|
| Pojemność brutto / netto chłodziarka | 267 / 199 l |
| Pojemność brutto / netto zamrażarka | 110 / 62 l |
| Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W) | 597 / 654 / 2044 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W) chłodziarka | 460 / 422 / 1037 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W) zamrażarka | 406 / 292 / 614 |
| Zużycie energii w ciągu 365 dni 1) | 390 kWh |
| Temperatura otoczenia | +10 °C do +35 °C |
| Oddawanie ciepła | 350 kJ/h |
| Czynnik chłodniczy | R 600a |
| Poziom szumu | 48 dB(A) |
| Napięcie / częstotliwość | 220 – 240V~ / 50/60 Hz |
| Moc znamionowa / Pobór mocy | 2,0 A / 170 W |
| Układ chłodzenia chłodz. / zamrażarka | Dynamiczny / statyczny |
| Metoda odszraniania chłodz. / zamrażarka | Odszranianie automatyczne / odszranianie ręczne |
| Zakres temperatury chłodz. / zamrażarka | +3 °C do +16 °C / −9 °C do −30 °C |
| Gradient 2) chłodz. / zamrażarka | 4,6 °C / 5,6 °C |
| Max. Fluktuacja 3) chłodz. / zamrażarka | 3,6 °C / 3,2 °C |
| Materiał obudowy / kolor | Stal / biały |
| Materiał drzwi | Drzwi pełne |
| Materiał wnętrza | Tworzywo sztuczne w kolorze białym |
| Rodzaj sterowania | Wyświetlacz monochromatyczny z przyciskami dotykowymi |
| Alarm braku zasilania | Po przywróceniu zasilania |
| Rodzaj alarmu / Styk dodatkowy | Optyczny i dźwiękowy / Tak |
| SmartMonitoring /Rodzaj podłączenia do sieci | Tak / SmartModule |
| Sposób łączenia z siecią / Złącze | Możliwość doposażenia / WLAN/LAN (opcjonalnie) |
| Regulowane półki chłodziarka | 4 |
| Materiał półek chłodz. / zamrażarka | Szkło / szkło |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG) chłodziarka | 460 / 422 |
| Maksymalne obciążenie półek chłodz. / zamrażarka | 40 kg / 40 kg |
| Maksymalny załadunek łącznie | 345 kg |
| Szuflady zamrażarka | 3 |
| Uchwyt | Antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym |
| Przepust czujnika | 1 x Ø 10 mm |
| Zgodność z dyrektywą ATEX | Tak |
| Rodzaj zamka / Kierunek otwierania drzwi | Mechaniczny / prawe przestawne |
| Waga brutto / netto | 89 / 83 kg |
- Zużycie energii mierzone w temperaturze otoczenia +25˚C i ustawieniu temperatury na +5˚C dla chłodziarek i -20˚C dla zamrażarek.
- Gradient temperatury zgodnie z normą EN 60068-3: różnica pomiędzy najwyższymi i najniższymi pomiarami średnimi, powiększona o ich rozszerzoną niestabilność w czasie pomiaru.
- Max. fluktuacja zgodnie z normą EN 60068-3: największa wartość fluktuacji określona w czasie trwania pomiarów.
