

Pojemność: 179 + 80 litrów
Temperatura: +2°C do +14°C / -20°C do -30°C
Inwerterowy układ chłodzenia
| Model | MPR-N250FH-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 510 x 640 x 1810 mm |
| Wymiary wewnętrzne chłodziarki (S x G x W) | 430 x 516 x 903 mm |
| Wymiary wewnętrzne zamrażalnika (S x G x W) | 390 x 501 x 413 mm |
| Pojemność komory chłodziarki | 179 litrów |
| Pojemność komory zamrażalnika | 80 litrów |
| Waga netto | 95 kg |
| Zakres kontroli temperatury chłodzenia | +2°C do +14°C |
| Zakres kontroli temperatury mrożenia | -20°C do -30°C |
| Panel sterowania | Wyświetlacz tekstowy OLED + przyciski membranowe |
| Obieg powietrza w chłodziarce | Wymuszony |
| Obieg powietrza w zamrażalniku | Naturalny |
| Rozmrażanie chłodziarki | Automatyczne |
| Rozmrażanie zamrażalnika | Ręczne |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza chłodziarki | Tworzywo ABS |
| Materiał wnętrza zamrażalnika | Elektrogalwanizowana płyta stalowa, utwardzona termicznie żywica poliestrowa |
| Drzwi zewnętrzne chłodziarki | 1 szt. / okno z potrójną szybą |
| Drzwi zewnętrzne zamrażalnika | 1 szt. / pełne, bez okna |
| Zamek na klucz | TAK |
| Półki w chłodziarce | 3 szt. / szkło hartowane |
| Półki w zamrażalniku | 1 szt. / powlekane druty stalowe |
| Ładowność półki w chłodziarce | 20 kg |
| Ładowność półki w zamrażalniku | 10 kg |
| Port kablowy | 2 szt. / Ø30 mm |
| Kółka transportowe | 4 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Oświetlenie w chłodziarce | LED |
| Alarmy główne | Zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury, otwarcia drzwi |
| Rejestracja parametrów | TAK, podgląd na wyświetlaczu oraz możliwość wyeksportowania danych na pamięć USB |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 40 dB |
Akcesoria opcjonalne
| MPR-48B2-PW | Zasilany bateryjnie, wizualny i dźwiękowy alarm zaniku napięcia |
|---|
