
Pojemność: 254 / 107 litrów
Temperatura: +3°C do +16°C / -9°C do -30°C
| Model | LCv 4010 MediLine |
|---|---|
| Pojemność brutto / netto chłodziarka | 254 / 240 l |
| Pojemność brutto / netto zamrażarka | 107 / 105 l |
| Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W) | 601 / 618 / 2003 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W) chłodziarka | 440 / 441 / 1105 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W) zamrażarka | 433 / 433 / 597 |
| Zużycie energii w ciągu 365 dni 1) | 657 kWh |
| Temperatura otoczenia | +10°C do +35°C |
| Czynnik chłodniczy | R 600a |
| Poziom szumu | 52 dB(A) |
| Napięcie / moc znamionowa | 220 – 240V~ / 1,5 A |
| Układ chłodzenia chłodz. / zamrażarka | Dynamiczny / statyczny |
| Metoda odszraniania chłodz. / zamrażarka | Odszranianie automatyczne / odszranianie ręczne |
| Zakres temperatury chłodz. / zamrażarka | +3°C do +16°C / -9°C do -30°C |
| Gradient 2) chłodz. / zamrażarka | 5,2°C / 7,9°C |
| Max. Fluktuacja 3) chłodz. / zamrażarka | 5,7°C / 5,5°C |
| Materiał obudowy / kolor | Stal / biały |
| Materiał drzwi | Stal |
| Materiał wnętrza | Tworzywo sztuczne w kolorze białym |
| Rodzaj sterowania | 7-segmentowy wyświetlacz LED z przyciskami |
| Alarm braku zasilania | Po przywróceniu zasilania |
| Rodzaj alarmu | Optyczny i dźwiękowy |
| Styk dodatkowy | Tak |
| Rodzaj podłączenia do sieci | SmartCoolingHub |
| Sposób łączenia z siecią | Możliwość doposażenia |
| Złącze | RS485 |
| Regulowane półki chłodziarka | 4 |
| Materiał półek chłodz. / zamrażarka | Ruszty z powłoką z tworzywa sztucznego / szkło |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG) chłodziarka | 440 / 409 |
| Maksymalne obciążenie półek chłodz. / zamrażarka | 45 kg / 24 kg |
| Szuflady zamrażarka | 3 |
| Uchwyt | Uchwyt drążkowy z wbudowaną mechaniką otwierania drzwi |
| Rodzaj zamka | Mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi | Prawe przestawne |
| Waga brutto / netto | 89 / 83 kg |
- Zużycie energii mierzone w temperaturze otoczenia +25˚C i ustawieniu temperatury na +5˚C dla chłodziarek i -20˚C dla zamrażarek.
- Gradient temperatury zgodnie z normą EN 60068-3: różnica pomiędzy najwyższymi i najniższymi pomiarami średnimi, powiększona o ich rozszerzoną niestabilność w czasie pomiaru.
- Max. fluktuacja zgodnie z normą EN 60068-3: największa wartość fluktuacji określona w czasie trwania pomiarów.
