

Pojemność: 93 litry
Temperatura: Tot +5°C do +80°C
Obieg powietrza: naturalny
Nowoczesne urządzenia inkubacyjne zdolne sprostać najwyższym wymaganiom w zakresie stabilności oraz jednorodności temperatury. Precyzyjnie kontrolowane parametry to gwarancja optymalnej wydajności procesów hodowli w szerokim spektrum aplikacji mikrobiologicznych.
System sterowania temperaturą wykorzystuje płaszcz powietrzny oraz specjalny regulator PID zawiadujący pracą grzałki. Szybkie i płynne uzyskiwanie zadanych nastaw bez ryzyka przestrzałów czy nadmiernych wahań. Dokładne programowanie czasu trwania procesu oraz sposobu w jaki zostanie on zakończony (natychmiastowe zatrzymanie pracy lub powiadomienie dźwiękowe i kontynuowanie grzania zgodnie z aktualnie nastawioną temperaturą). Dodatkowo użytkownik posiada możliwość ustawienia czasu zwłoki do rozpoczęcia inkubacji co umożliwia jeszcze lepsze zaplanowanie codziennych zadań.
Podwójny, kontrastowy wyświetlacz wykonany w technologii LED, który pozwala na jednoczesny podgląd bieżącej temperatury oraz wskazań czasomierza. Zaokrąglone narożniki komory ułatwiające czynności konserwacyjne.
| Model | MIR-H163-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 580 x 595 x 820 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 450 x 460 x 450 mm |
| Pojemność komory | 93 litry |
| Waga netto | 50 kg |
| Zakres kontroli temperatury | +5°C od temperatury otoczenia do +80°C |
| Stabilność temperatury | od ±0,2°C (≤60°C) do ±0,5°C (60-80°C) |
| Jednorodność temperatury | ±1°C |
| Wyświetlacze | LED |
| Obieg powietrza | Naturalny |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. |
| Drzwi wewnętrzne | 1 szt. |
| Półki | 2 szt. |
| Ładowność półki | 15 kg |
| Alarmy główne | Odchylenia temperatury, niezależne zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
