


Pojemność: 406 litrów
Temperatura: -10°C do +60°C
Programowalne oświetlenie 3000 lx (opcja)
Zintegrowana osłona na okno obserwacyjne
Seria wszechstronnych inkubatorów z chłodzeniem zapewniających precyzyjne utrzymanie zadanych parametrów niezależnie od warunków otoczenia oraz możliwość wykonywania testów stresu w temperaturach poniżej zera. Po zainstalowaniu dodatkowego, opcjonalnego zestawu oświetlenia fluorescencyjnego lub LED - urządzenia z powodzeniem sprawdza się również jako podstawowe komory do hodowli roślin z funkcja fotoperiodu.
- Panel sterowania wyposażony w tekstowy wyświetlacz LCD oraz wygodną klawiaturę numeryczną do bezpośredniego wprowadzania danych.
- Automatyczna rejestracja i archiwizacja parametrów pracy z prezentacja w postaci czytelnych wykresów punktowych.
- Elastyczne programowanie procesu umożliwia przeprowadzanie wielu zróżnicowanych eksperymentów, uwzgledniających liczne zmiany parametrów w czasie. Każdy program wykonywany jest według standardowego zegara 24-godzinnego lub przy użyciu niezależnego czasomierza, który gwarantuje pełna swobodę w dopasowaniu długości trwania poszczególnych etapów.
- Montowana fabrycznie, uchylna osłona zaciemniająca na okno w drzwiach.
| Model | MIR-554-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 800 x 832 x 1810 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 640 x 550 x 1160 mm |
| Pojemność komory | 406 litrów |
| Waga netto | 195 kg |
| Zakres kontroli temperatury | -10°C do +60°C |
| Stabilność temperatury | ±0,2°C (grzanie) / ±1,5°C (chłodzenie) |
| Jednorodność temperatury | ±0,5°C |
| Panel sterowania | Wyświetlacz LCD + klawiatura membranowa |
| System chłodzenia | Wymuszony obieg powietrza |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. |
| Zamek na klucz | TAK |
| Półki | 5 szt. |
| Ładowność półki | 50 kg |
| Port kablowy | 2 szt. / Ø40 mm |
| Oświetlenie wewnętrzne | 15W lampa fluorescencyjna |
| Alarmy główne | Zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury, otwarcia drzwi |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 45 dB |
Akcesoria opcjonalne
| MIR-L15-PE | Zestaw oświetleniowy (intensywność światła ok. 3000 lx w odległości 30 cm od lamp). 3 świetlówki fluorescencyjne z możliwością programowanego włączania/wyłączania z poziomu sterownika. Na zapytanie dostępne rozwiązania oparte na diodach LED. |
| MIR-55ID-PE | Dzielone drzwi wewnętrzne |
