
Temperatura: Tot -20°C do +95°C
Funkcja programowania krokowego
12 rodzajów bloków na probówki 0,5-50 ml
| Model | CCB-350 |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | -20°C od temperatury otoczenia do +95°C |
| Fluktuacja temperatury przy +37°C | ±0,1°C |
| Wariacja temperatury przy +37°C | ±0,5°C |
| Wyświetlacz temperatury | Do +95°C z dokładnością do 0,1°C |
| Zakres czasomierza | 1 min - 99 h 59 min |
| Zabezpieczenia | Termiczne, prądowe |
| Materiał obudowy | Polipropylen, stal malowana proszkowo |
| Pokrywa | Poliwęglan |
| Bloki | Aluminium anodyzowane na kolor czarny |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 249 x 330 x 168 mm |
| Waga | 5 kg |
