
Temperatura: Tot +5°C do +130°C
14 rodzajów bloków na probówki 0,2-50 ml
| Model | CHB-350T |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | +5°C od temperatury otoczenia do +130°C |
| Fluktuacja temperatury przy +80°C | ±0,1°C |
| Wariacja temperatury przy +80°C | ±0,5°C |
| Wyświetlacz temperatury | Do +130°C z dokładnością do 0,1°C |
| Czas nagrzewania do +130°C | 15 min |
| Zakres czasomierza | 1 min - 99 h 59 min |
| Zabezpieczenia | Termiczne, prądowe |
| Materiał obudowy | Polipropylen, stal malowana proszkowo |
| Pokrywa | Poliwęglan |
| Bloki | Aluminium anodyzowane na kolor czarny |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 249 x 330 x 250 mm |
| Waga | 4,3 kg |
