
Ruch orbitalny
Prędkość: 150-1200 rpm
Amplituda: 3 mm
Platforma na 4 mikropłytki
| Model | CPS-350 |
|---|---|
| Rodzaj ruchu | Orbitalny |
| Zakres kontroli prędkości | 150 do 1200 rpm |
| Amplituda | 3 mm |
| Zakres czasomierza | 1 min - 99 h 59 min |
| Wymiary platformy (S x G) | 269 x 185 mm |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 269 x 325 x 128 mm |
| Waga | 7,7 kg |
