
Prędkość: 5-100 rpm
Kąt wychylenia: 7-13°
| Model | CRS-350 |
|---|---|
| Rodzaj ruchu | Kołysanie |
| Zakres kontroli prędkości | 5 do 100 rpm |
| Regulacja pochylenia | 7 - 13° |
| Zakres czasomierza | 1 min - 99 h |
| Wymiary platformy (S x G) | 276 x 276 mm |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 276 x 334 x 164 mm |
| Waga | 3,7 kg |
