

Pojemność: 366 litrów
Temperatura: -20°C do -40°C
| Model | LTUF40S |
|---|---|
| Zakres kontroli temperatury | -20°C do -40°C |
| Pojemność komory | 366 litrów |
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 670 x 720 x 1963 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 520 x 484 x 1337 mm |
| Materiał obudowy | Powlekana stal galwanizowana |
| Materiał wnętrza | Powlekana stal galwanizowana |
| Liczba półek | 7 szt. |
| Konstrukcja półek | Szuflady na rolkach |
| Wymiary półki (S x G) | 452 x 423 mm |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. / pełne, bez okna |
| Drzwi wewnętrzne | 4 szt. |
| Zamek na klucz | TAK |
| Waga | 159 kg |
| Panel sterowania | Wyświetlacz dotykowy LCD |
| Obieg powietrza | Wymuszony |
