


Pojemność: 138 litrów
Temperatura: -20°C do -30°C
| Model | MDF-137-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 640 x 687 x 881 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 525 x 440 x 715 mm |
| Pojemność komory | 138 litrów |
| Waga netto | 52 kg |
| Zakres kontroli temperatury | -20°C do -30°C |
| Wyświetlacz | LED |
| System chłodzenia | Bezpośredni (naturalny obieg powietrza) |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Malowane aluminium |
| Pokrywa zewnętrzna | 1 szt. |
| Zamek na klucz | TAK |
| Kosze wewnętrze | 2 szt. |
| Ładowność kosza | 10 kg |
| Port kablowy | 2 szt. / Ø17 mm |
| Kółka transportowe | 4 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Alarmy główne | Zaniku napięcia, zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 35 dB |
