

Pojemność: 504 litry
Temperatura: -20°C do -30°C
Inwerterowy układ chłodzenia
| Model | MDF-MU539HL-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 793 x 770 x 1802 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 649 x 614 x 1262 mm |
| Pojemność komory | 504 litry |
| Waga netto | 144 kg |
| Zakres kontroli temperatury | -20°C do -30°C |
| Wyświetlacz | LED |
| System chłodzenia | Bezpośredni (naturalny obieg powietrza) |
| Kompresory | Inwerterowe |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Stal malowana |
| Drzwi zewnętrzne | 2 szt. |
| Zamek na klucz | TAK |
| Półki | 6 szt. |
| Ładowność półki | 30 kg |
| Port kablowy | 1 szt. / Ø30 mm |
| Kółka transportowe | 4 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Alarmy główne | Zaniku napięcia, zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 42 dB |
Akcesoria opcjonalne
| MDF-05SC-PW | Zestaw 2 szt. pojemników wewnętrznych wykonanych z tworzywa sztucznego. Wymiary pojedynczego pojemnika (S) 280 x (G) 552 x (W) 157 mm. Do wypełnienia zamrażarki wymagane 6 zestawów (łącznie 12 pojemników). |
