

Pojemność: 426 litrów
Temperatura: -15°C do -40°C
2-kompresorowy układ chłodzenia z wymuszonym obiegiem powietrza
| Model | MDF-U443-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 800 x 832 x 1810 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 640 x 615 x 1090 mm |
| Pojemność komory | 426 litrów |
| Waga netto | 213 kg |
| Zakres kontroli temperatury | -15°C do -40°C |
| Wyświetlacz | LED |
| Układ chłodzenia | Kaskadowy (2 kompresory) / wymuszony obieg powietrza |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Drzwi zewnętrzne | 1 szt. |
| Zamek na klucz | TAK |
| Drzwi wewnętrzne | 2 szt. (akrylowe) |
| Półki | 5 szt. |
| Ładowność półki | 50 kg |
| Port kablowy | 1 szt. / Ø40 mm |
| Kółka transportowe | 4 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Alarmy główne | Zaniku napięcia, zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury, otwarcia drzwi, zanieczyszczenia filtra, otwarcia drzwi |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 51 dB |
