


Pojemność: 479 litrów
Temperatura: -20°C do -40°C
Dwie oddzielne komory z niezależnym sterowaniem
- Ewolucja popularnych zamrażarek do przechowywania osocza z serii U5412, które znalazły wielu nabywców wśród stacji krwiodawstwa oraz szpitali.
- Całkowicie niezależne komory. Możliwość ustawienia jednakowej lub różnej temperatury dla każdej z sekcji w celu optymalnego dostosowania warunków do rodzaju przechowywanego materiału.
- Układ chłodzenia oparty na technologii inwerterowej pozwalającej na automatyczną regulację prędkości działania sprężarek w zależności od aktualnego zapotrzebowania na moc chłodniczą. W połączeniu z efektywnymi energetycznie czynnikami typu HC zapewnia znakomitą stabilność parametrów oraz ekstremalnie niski pobór mocy, który przekłada się na redukcję kosztów eksploatacji urządzenia.
- Prosty w obsłudze panel sterowania wyposażony w duże przyciski membranowe oraz czytelny, kontrastowy wyświetlacz LED.
- Dwa porty odpływu z wysuwanymi przewodami do odprowadzania cieczy. Szybkie, wygodne rozmrażanie i uproszczone rutynowe czynności konserwacyjne.
- Opcjonalny zestaw pojemników szufladowych wypełniających całkowicie dostępną przestrzeń roboczą dla jeszcze lepszej organizacji ładunku.
| Model | MDF-MU549DH-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 793 x 770 x 1802 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 2x 649 x 614 x 600 mm |
| Pojemność łączna | 479 litrów |
| Waga netto | 165 kg |
| Zakres kontroli temperatury | -20°C do -40°C |
| Wyświetlacz | LED |
| System chłodzenia | Bezpośredni (naturalny obieg powietrza) |
| Kompresory | Inwerterowe |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Stal malowana |
| Drzwi zewnętrzne | 2 szt. |
| Zamek na klucz | TAK |
| Półki | 6 szt. |
| Ładowność półki | 30 kg |
| Port kablowy | 2 szt. / Ø30 mm (oddzielny dla każdej z komór) |
| Kółka transportowe | 4 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Alarmy główne | Zaniku napięcia, zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Poziom hałasu | 42 dB |
Akcesoria opcjonalne
| MDF-05SC-PW | Zestaw 2 szt. pojemników wewnętrznych wykonanych z tworzywa sztucznego. Wymiary pojedynczego pojemnika (S) 280 x (G) 552 x (W) 157 mm. Do wypełnienia zamrażarki wymagane 6 zestawów (łącznie 12 pojemników). |
