
Pojemność: 499 litrów
Temperatura: -9°C do -30°C
Wykonanie przeciwwybuchowe (certyfikat ATEX)
| Model | SFFfg 5501 Performance |
|---|---|
| Pojemność brutto / netto | 499 / 394 l |
| Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W) | 747 / 769 / 1684 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W) | 588 / 517 / 1388 |
| Zużycie energii w ciągu 365 dni 1) | 516 kWh |
| Temperatura otoczenia | +10°C do +35°C |
| Czynnik chłodniczy | R 290 |
| Poziom szumu | 49 dB(A) |
| Napięcie / moc znamionowa | 220 – 240V~ / 2,0 A |
| Układ chłodzenia | Statyczny |
| Metoda odszraniania | Odszranianie ręczne |
| Zakres temperatury | -9°C do -30°C |
| Gradient 2) / max. Fluktuacja 3) | 5,4°C / 3,3°C |
| Materiał obudowy / kolor | Stal / biały |
| Materiał drzwi | Drzwi pełne |
| Materiał wnętrza | Tworzywo sztuczne w kolorze białym |
| Rodzaj sterowania | Sterowanie elektroniczne |
| Alarm braku zasilania | Po przywróceniu zasilania |
| Rodzaj alarmu | Wyświetlacz monochromatyczny z przyciskami dotykowymi |
| Styk dodatkowy | Tak |
| Rodzaj podłączenia do sieci | SmartModule |
| Sposób łączenia z siecią | Możliwość doposażenia |
| Złącze | WLAN/LAN (opcjonalnie) |
| Regulowane półki | 4 |
| Materiał półek | Szkło |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG) | 588 / 517 |
| Maksymalne obciążenie półek / urządzenie | 40 kg / 300 kg |
| Uchwyt | Antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym |
| Rodzaj zamka | Mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi | Prawe przestawne |
| Waga brutto / netto | 100 / 95 kg |
- Zużycie energii mierzone w temperaturze otoczenia +25˚C i ustawieniu temperatury na +5˚C dla chłodziarek i -20˚C dla zamrażarek.
- Gradient temperatury zgodnie z normą EN 60068-3: różnica pomiędzy najwyższymi i najniższymi pomiarami średnimi, powiększona o ich rozszerzoną niestabilność w czasie pomiaru.
- Max. fluktuacja zgodnie z normą EN 60068-3: największa wartość fluktuacji określona w czasie trwania pomiarów.
