

Pojemność: 711 litrów
Temperatura: -40°C do -86°C
Podwójny układ chłodzenia (technologia Dual Cooling)
Podwójny układ chłodzenia
Technologia zapewniająca podwyższoną ochronę wszelkim wartościowym próbom. W odróżnieniu od konwencjonalnych układów kaskadowych kompresory pracują niezależnie co umożliwia utrzymanie bezpiecznej temperatury roboczej nawet, gdy jeden z nich ulegnie awarii.
Kontroler Digital Plus
Nowoczesny panel sterowania z 5-calowym, w pełni dotykowym wyświetlaczem. Najbardziej intuicyjny rodzaj interfejsu użytkownika, który zapewnia szybką interakcję i bezproblemowy odczyt parametrów oraz komunikatów alarmowych.
Bezpieczeństwo
Zarządzanie dostępem do kluczowych funkcji poprzez chronione hasłami konta użytkowników. Brak możliwości nieautoryzowanej zmiany nastaw.
Naturalne czynniki chłodnicze
Całkowicie ekologiczne, biodegradowalne i wydajne energetycznie gazy HC pozbawione składników o negatywnym wpływie na środowisko.
Rejestracja parametrów
Wszystkie kluczowe informacje dotyczące toku pracy zamrażarki zapisywane są na bieżąco w pamięci wewnętrznej sterownika. Archiwizacja trwała odbywa się przy użyciu wbudowanego w drzwi portu USB oraz popularnych pamięci przenośnych typu „pendrive”.
| Model | CLF70086 |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 2291 x 986 x 1095 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 1470 x 640 x 756 mm |
| Pojemność komory | 711 litrów |
| Waga netto | 311 kg |
| Pojemność robocza | 520 pudełek kriogenicznych o wysokości 5 cm |
| Zakres kontroli temperatury | -40°C do -86°C |
| Wyświetlacz | LCD, dotykowy |
| Układ chłodzenia | Podwójny |
| Czynniki chłodnicze | Naturalne, węglowodorowe HC |
| Izolacja | Pianka poliuretanowa + panele próżniowe |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Stal nierdzewna |
| Pokrywa zewnętrzna | 1 szt. |
| Zamek na klucz | TAK |
| Pokrywy wewnętrzne | 4 szt. |
| Port wyrównywania ciśnienia | TAK / automatyczny |
| Port kablowy | 2 szt. |
| Kółka transportowe | 6 szt. z regulowanymi nóżkami do stabilizacji i poziomowania |
| Alarmy główne | Zaniku napięcia, zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury, otwartych drzwi, styki NO/NC |
| Archiwizacja danych | Port USB / bezpośrednio na pendrive |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
