phcbi-mdf-c8v1
phcbi-mdf-c8v1-open
Produkt archiwalny

Zamrażarka niskotemperaturowa
MDF-C8V1-PE

Pojemność: 84 litry
Temperatura: -60°C do -86°C

Czytaj więcej

Izolacja próżniowa VIP Plus
Najnowocześniejsza wersja paneli próżniowych z rdzeniem z włókna szklanego (2-krotnie większa gęstość i prawie 3-krotnie niższa przewodność cieplna w porównaniu z konwencjonalnym poliuretanem). Lepsza skuteczność izolacji to szereg korzyści w postaci mniejszego zużycia energii oraz krótszych czasów uzyskiwania temperatury roboczej. Urządzenia PHCbi izolowane próżniowo oferują nawet 30% większą pojemność roboczą przy niezmienionych wymiarach zewnętrznych.

Konstrukcja bezfiltrowa
Klasyczne zamrażarki niskotemperaturowe obarczone są koniecznością regularnego czyszczenia filtra powietrza, które chłodzi skraplacz. Zaniedbanie tej czynności może skutkować drastycznym wzrostem temperatury roboczej lub nawet uszkodzeniem urządzenia. Model MDF-C8V1-PE używa skraplacza o zmodyfikowanej konstrukcji, gdzie filtr powietrza nie jest już wymagany. Dzięki temu personel wykonuje mniej czynności konserwacyjnych, a urządzenie nie jest narażone na usterki spowodowane ich zaniedbaniem

Prosta obsługa
Czytelny, funkcjonalny panel sterowania z kontrastowym wyświetlaczem LED, który można odczytać z dużej odległości oraz fizyczne, membranowe przyciski do bezpośredniego sterowania najważniejszymi funkcjami. Panel umiejscowiony jest poza drzwiami zewnętrznymi zamrażarki co umożliwia stałe śledzenie aktualnej temperatury panującej w komorze, podczas gdy jest otwarta na czas załadunku bądź pobierania prób.

Pozostałe cechy urządzenia:

  • Komora wykonana ze stali pokrytej gładką, białą powłoką, która zauważalnie ułatwia kontrolę stanu wnętrza oraz przechowywanego materiału. Pozwala ona również na szybsze wykrycie ewentualnych uszkodzeń pojemników, w których znajdują się próby i zminimalizowanie ryzyka ich wzajemnego zanieczyszczenia.

Model

MDF-C8V1-PE

Wymiary zewnętrzne (S x G x W)

550 x 685 x 945 mm

Wymiary wewnętrzne (S x G x W)

405 x 490 x 425 mm

Pojemność komory

84  litry

Waga netto

67 kg

Pojemność robocza

42 pudełka kriogeniczne o wysokości 5 cm

Zakres kontroli temperatury

-60°C do -80°C

Wyświetlacz

LED

Układ chłodzenia

Autokaskadowy (1 kompresor)

Izolacja

Pianka poliuretanowa + panele próżniowe VIP Plus

Materiał obudowy

Stal malowana

Materiał wnętrza

Stal malowana

Drzwi zewnętrzne

1 szt.

Zamek na klucz

TAK

Pokrywy wewnętrzne

1 szt.

Port kablowy

2 szt. / Ø17 mm

Kółka transportowe

4 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania

Alarmy główne

Zaniku napięcia, zbyt wysokiej i zbyt niskiej temperatury, otwartych drzwi, styki NO/NC

Zasilanie

230 V / 50 Hz

Poziom hałasu

47 dB

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.