

Pojemność: 128 litrów
Temperatura: -130°C do -152°C
W 1991 zaprezentowano pierwszą na świecie, opracowaną przez firmę SANYO (obecnie PHCbi) zamrażarkę zdolną do osiągnięcia i utrzymania temperatury -150°C. Mechaniczne zamrażarki kriogeniczne umożliwiają wieloletnie przechowywanie materiału biologicznego w temperaturze poniżej punktu rekrystalizacji wody. To prosta w obsłudze, atrakcyjna alternatywa dla konwencjonalnych rozwiązań wymagających zapewnienia regularnych dostaw ciekłego azotu.
Wybór zamrażarki kriogenicznej PHCbi to gwarancja technologii doskonalonej przez lata – sprawdzonej, niezawodnej i używanej w wielu laboratoriach w Polsce oraz na świecie.
| Model | MDF-1156-PE |
|---|---|
| Wymiary zewnętrzne (S x G x W) | 1400 x 800 x 945 mm |
| Wymiary wewnętrzne (S x G x W) | 500 x 450 x 572 mm |
| Pojemność komory | 128 litrów |
| Waga netto | 265 kg |
| Pojemność robocza | 81 pudełek kriogenicznych o wysokości 5 cm |
| Zakres kontroli temperatury | -130°C do -152°C |
| Wyświetlacz | LED |
| Układ chłodzenia | Kaskadowy |
| Izolacja | Pianka poliuretanowa |
| Materiał obudowy | Stal malowana |
| Materiał wnętrza | Aluminium |
| Pokrywa zewnętrzna | 1 szt. |
| Zamek na klucz | TAK |
| Pokrywy wewnętrzne | 1 szt. |
| Port kablowy | 1 szt. (Ø40 mm) |
| Kółka transportowe | 6 szt. + 2 nóżki do stabilizacji i poziomowania |
| Alarmy główne | Zaniku napięcia, zbyt wysokiej temperatury, zanieczyszczenia filtra skraplacza |
| Zasilanie | 230 V, 50 Hz (jednofazowe) |
| Poziom hałasu | 52 dB |
